حمایت از همپیمایی


حمایت از همپیمایی

یکی از روش های جدید برای انجام مسئولیت اجتماعی سازمان به خصوص در حوزه محیط زیست، حمایت معنوی و مادی از استارتاپ ها، شرکت های نوپا و دانش بنیانی است که بر پایه رفع یک مشکل یا معضل کشور بنیان گذاشته شده و در حال فعالیت می باشند.
ما در پلتفرم همپیمایی هیرا به عنوان یه تیم جوان و دانش بنیان، یکی از 3 پلتفرم فعال در حوزه همپیمایی و تنها پلتفرم تخصصی همپیمایی سازمانی در کشور که وظیفه سخت و سنگین و راهی دشوار برای اشاعه و ارتقاء فرهنگ همپیمایی یا کارپولینگ بر دوش خود احساس می کند، معتقد است طی کردن این مسیر و رسیدن به هدف متعالی که فرهنگ همپیمایی به دنبال آن است به تنهایی مسیر نخواهد بود و به حضور یکایک شما دغدغه مندان حوزه های مدیریت کلان شهرها، ترافیک،محیط زیست و ... در کنار خود نیاز دارد.
ما معتقدیم کافیست بخش از هزینه های سالیانه ای که سازمان های بزرگ و کوچک دولتی و خصوصی در راستای انجام مسئولیت اجتماعی خود هزینه می کنند به توسعه فرهنگ همپیمایی اختصاص یابد.
راهکار هیرا، امکان سفر کم هزینه تر یا حتی رایگان برای توسعه این فرهنگ از طریق دریافت بودجه مسئولیت اجتماعی سازمان ها می باشد. به معنای دقیق تر، بودجه مسئولیت اجتماعی سازمان شما به عنوان هزینه سفر در پروسه همپیمایی درنظر گرفته شده و همپا بصورت رایگان سفر همپیمایی انجام می دهد اما همران ها ، درآمد سفر خود را خواهند داشت.
از جمله منافعی که این رویکرد ایجاد خواهد کرد می توان به موارد زیر اشاره کرد:
-    انجام مسئولیت اجتماعی سازمان
-    ترغیب همپا به همپیمایی به واسطه امکان سفر رایگان
-    ترغیب همران به اشتراک صندلی خودروی شخصی به واسطه پوشش بیشتر هزینه های خودرو
-    کاهش ترافیک، آلودگی هوا، هدر رفت زمان، نشاط بیشتر و ... در شهر و جامعه
از این رو آمادگی خود را برای انعقاد قرارداد با سازمان ها، ارگان ها، بانک ها و شرکت های بزرگ و کوچک دولتی و خصوصی اعلام داشته تا به عنوان کارگزار انجام مسئولیت اجتماعی در حوزه محیط زیست و توسعه پایدار شهری به کمک همپیمایی، همگی رسیدن به آرمان شهرهایمان موثر و مفید بوده باشیم.

اینک اختیار با شماست که قصد دارید چگونه مسئولیت اجتماعی سازمان خود را در قبال جامعه و کارکنان انجام خواهید داد اما اگر فکر می کنید همپیمایی نیز می تواند از سرفصل های انجام مسئولیت اجتماعی سازمان شما باشد کافیست فرم زیر را تکمیل و منتظر تماس همکاران ما باشید.


تذکر: فیلد های ستاره دار الزامی می باشند

چرا همپیمایی کنیم؟

پوشش هزینه های خودرو

با همپیمایی در هیرا، هزینه های ماشینت رو هیرا پرداخت میکنه یعنی خرج ماشینت از این جیب به اون جیبه

کاهش هزینه سفر

با همپیمایی در هیرا، هزینه های سفر کمتر از حمل و نقل عمومی و چیزی نزدیک به صفر در میاد

صرفه جویی در وقت

وقتی ترافیک توی خیابون نباشه، جای پارک هم از قبل آماده باشه، دیگه رفت و آمد خیلی زمان نمیبره

تفریحِ سفر

با هم بودن عامل مشترک همه‌ی تفریح‌هاست؛ مخصوصا وقتی با دوست و همکارت همپیمایی کنی